kwietnia 10, 2022

Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji
Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji, obchodzony co roku 21 kwietnia, ma na celu zachęcenie do twórczego myślenia oraz poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Jest to czas, kiedy organizowane są różne wydarzenia propagujące nowoczesne oraz oryginalne pomysły.

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim postanowiły zorganizować padlet, na którym możecie pokazać swoje niebanalne, kreatywne i oryginalne dzieła takie jak na przykład prace plastyczne, zdjęcia, opowiadania, wiersze, muzykę, przebrania oraz wszystko inne, czego dusza zapragnie.

Zdjęcia prac możecie przesyłać już od dziś do 21 kwietnia pod adresem zamieszczonym poniżej. Każdy wpis oczekiwać będzie w poczekalni i zostanie upubliczniony dopiero po zatwierdzeniu przez Panią Joannę Kowalską (opiekunka naszego Samorządu oceniać będzie zgodność z celem akcji, prace anonimowe nie będą zatwierdzane). Pod pracami, które najbardziej przypadną Wam do gustu możecie zostawiać serduszka. Twórcę, który zdobędzie ich najwięcej czeka mała niespodzianka 😁🎁

PADLET


Zachęcamy do wspólnej zabawy!!!

💡💡💡💡💡💡

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Samorząd Uczniowski , Blogger