marca 23, 2022

Wyniki konkursu na najbardziej ukwieconą klasę

 


        W poniedziałek 21 marca świętowaliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny🌷. Za sprawą konkursu na najbardziej ukwieconą klasę na korytarzach zrobiło się bardzo kolorowo. Komisja konkursowa złożona z naszych drogich Pań Dyrektor wyłoniła dwie zwycięskie klasy - w kategorii klas 1-3 laur zwycięstwa przypadł klasie 3a, natomiast w kategorii klas 4-8 klasie 5a. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!! 

Klasa 3a
Klasa 3a

        Piękna wiosenna aura na dworze wprawiła nas w wyśmienite nastroje. Podczas długiej przerwy na boisku szkolnym  bawiliśmy się przy muzyce. Dzięki uczennicom z klas 7 uczyliśmy się tańczenia belgijki. Nieskromnie przyznajemy, że idzie nam coraz lepiej. Poniżej mała fotorelacja.
Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

🌷🌷🌷🌷
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Samorząd Uczniowski , Blogger