marca 22, 2022

Wyniki konkursu na najbardziej oryginalną laleczkę      Zakończyliśmy projekt UNICEF "Wszystkie kolory świata". Jego częścią był konkurs na zaprojektowanie i wykonanie najbardziej oryginalnej laleczki. Z przyjemnością informujemy, że zaszczytne miano "Najbardziej oryginalnej laleczki" zdobyła  pochodząca z Irlandii Ellen, stworzona przez uczennicę klasy 2b Hanię Bednarczyk. Serdecznie gratulujemy twórczyni!


Ellen 😍


Dziękujemy wszystkim osobom, które poświęciły swój czas i włożyły sporo pracy w wykonanie laleczek. Podziwiamy Waszą kreatywność i pomysłowość 💙💚💛💜🧡Poniżej szczegółowe wyniki konkursu!

1. Carmen - 69 głosów

2. Hailey - 24 głosy

3. Mun - 18 głosów

4. Ellen - 115 głosów

5. Luana - 21 głosów

6. Floretta - 18 głosów

7. Hao Kin - 45 głosów

8. Marta - 54 głosy

9. Cedric - 39 głosy 

10. Mimi - 31 głosów

11. Emma - 14 głosy


💙💚💛💜🧡


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Samorząd Uczniowski , Blogger