lutego 10, 2021

 

 


Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Z tej okazji zachęcamy do skorzystania z możliwości przesyłania wirtualnych życzeń swojej szkolnej sympatii, ulubionemu nauczycielowi czy osobie, której chcemy po prostu sprawić przyjemność. 

W jaki sposób to zrobić?


Kliknij w  💗 Poczta walentynkowa 💗

Wybierz klasy 1-3 lub 4-8 w zależności od tego, kto jest adresatem walentynki.


Stwórz wirtualną walentynkę w postaci życzeń, wierszyka, rysunku, zdjęcia oraz koniecznie wpisz do KOGO jest adresowana, np. Klara z 5D. Fikcyjną przykładową walentynkę znajdziesz na stronie. Treści wulgarne, niestosowne i niewpisujące się w konwencje akcji będą usuwane.


Wszystkie przesłane walentynki oczekiwać będą na zatwierdzenie aż do 14.02.2021. Wtedy wczesnym rankiem zostaną opublikowane.

  Wysłałeś komuś życzenia? Sprawdź, może i na Ciebie czeka niespodzianka.


Zachęcamy do wspólnej zabawy!

💗 Uwaga 💗

Udział w zabawie jest anonimowy, tzn. imię i nazwisko osoby tworzącej życzenia nie są widoczne, w tym również dla samego Samorządu Uczniowskiego. Jeżeli zależy Ci, aby osoba, dla której tworzysz walentynkę wiedziała, że to Ty, wystarczy się podpisać. Pamiętaj, że ma to charakter dobrowolny, a walentynki będą widoczne wszystkich. Samorząd Uczniowski nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje takiego działania.

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Samorząd Uczniowski , Blogger